אבטחת מידע בענן – Security Cloud Services

DDoS Mitigation

התקפות ה-DDoS) Distributed Denial of Service) הינן מהתקפות הסייבר הפופולריות ביותר כיום, הן בשל העובדה שהן פשוטות מאוד ליישום והן בשל האפקטיביות הרבה שלהן. מטרת התקפות אלה היא מניעת שירותים בארגונים שונים, וכתוצאה מכך להפסדים כלכליים, פגיעה במוניטין הארגוני ואובדן קשר עם לקוחות. הפתרון המוצע משלב פתרון הגנה באתר הלקוח אשר מיועד להגן מהתקפות DDoS מוגבלות בהיקפן ואילו התקפות הנפח הרחבות  יותר מקבלות מענה מלא על ידי פתרון הענן העובד בשיתוף פעולה עם הפתרון באתר הלקוח אשר מנוהל ומאוייש ע"י מומחי אבטחה 24 שעות ביממה.

Cloud Firewall

פתרון ה-Cloud Firewall מאפשר לארגון לקבל שירותי Next-Generation Firewall) NGFW) בתצורת ענן, כלומר בכל מיקום שבהם עובדי הארגון נמצאים – הן בסביבה הארגונית והן כשהם עוזבים את הסביבה הארגונית (בביתם למשל). פתרון הענן מאפשר החלת מדיניות אבטחת מידע אחידה על כל עובדי הארגון, בכל מצב ובכל מקום.

(Cloud Identity-Management (IDM

שירות ה-IDM בענן הינו הפלטפורמה המושלמת לניהול ה-LifeCycle המלא של עובדי הארגון, מהרגע שבו נשכרו לעבודה ועד לרגע שבו יעזבו את העבודה. הפתרון משלב כמה מודולים שונים על מנת לתת מענה מלא לצרכי הארגון : Single Sign-On) SSO) לגישה אחידה לכל האפליקציות האירגונית, הזדהות חכמה (OTP – One Time Password) ושירותי IDM מלאים.

Cloud WAF

שירות ה- (Cloud WAF (Web Application Firewall הינו שירות המיועד לכל ארגון אשר חושף אתר אינטרנט כלפי הציבור הרחב. שיעור ההתקפות המתבצעות כנגד אתרים כגון אלה הינו מהגבוהים בעולם, כשהמטרה ברורה – פריצה לארגון על ידי פריצה לאתר הפומבי של הארגון. על מנת להגן את האתר הארגוני, יש צורך ביישום פתרון מתקדם, ממוקד וקל לתפעול ויישום. שירותי ה- Cloud WAF מאפשר פריסה מהירה ויעילה של שכבת הגנה ייעודית על כל אתרי הארגון, כאשר היישום של הפתרון מאופיין ספציפית לארגון הרלוונטי ולאתר האינטרנט שלו למתן יעילות מקסימלית במניעת התקפות, ובנוסף השרות מנוהל ע"י אנליסטים מיומנים ומקצועיים.

Cloud Scrubbing Center

שירות המאפשר יישום עמדת הלבנה לקבצים המועברים באמצעות הדוא"ל הארגוני, תוך כדי יישום מנגנוני אבטחה מהמתקדמים בשוק לאיתור וחסימת Zero-Day Malware והתקפות מתקדמות אחרות.

סיפור לקוח – בנק דיסקונט:

© A Member of the Rad Bynet Group