בינת תקשורת מונתה למפיצה של Amazon Web Services בישראל

אמזון הקימה את פעילות AWS בישראל בשנת 2006, על מנת לספק את שירותי הענן שלה ללקוחות בכל הגדלים, החל מארגוני ענק, דרך עסקים בגודל בינוני ועד סטארטאפים. AWS מספקת סביבות ענן לצרכים שונים, בהם פיתוח, ביצוע בדיקות, אנליזה של ביג דאטה, הרצת אפליקציות ווב, מובייל וחברתיות, אפליקציות ארגוניות וניהול עומסי עבודה במערכות קריטיות.
הראל יפהר, מנכ"ל AWS ישראל: "מאז הקמנו את הפעילות בישראל, הפכנו לאחד השווקים שגדלים הכי מהר עבור אמזון בתחום הענן. זה מעיד כי השוק הישראלי הבין מהר שעדיף להתמקד בעסקי הליבה ולהוציא את השאר לענן. במסגרת מגמת ההתרחבות בישראל, בחרנו בבינת תקשורת כמפיצה, בשל הניסיון והידע שלה בתחום, כמו גם בזכות האקוסיסטם החזק שבנתה כאינטגרטורית מובילה בשוק ה IT המקומי והבינלאומי".
דני ביליצקי, סמנכ"ל מכירות מחשוב ,בינת תקשורת: "שיתוף הפעולה עם AWS הנו צעד מתבקש במהלך הכולל של הקמת תחום הענן בבינת תקשורת בשנים האחרונות. בינת תפעל בשוק הארגוני ותציע את שירותי הענן של אמזון בנפרד, או כחלק ממערכת ניהול הענן אותה מקימה בינת Bynet Agility Cloud Platform. אנו שמחים לבחירה בנו כמפיץ בעל ערך מוסף, המסוגל לספק גם שירותי יעוץ ותמיכה מקצה לקצה, ובטוחים ביכולתנו לתמוך במגמת הצמיחה בהטמעת ענן בארגונים בישראל".

© A Member of the Rad Bynet Group