בינת תקשורת מחשבים חתמה על הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי בישראל עם חברת האבטחה הדיגיטלית Uniken

בינת תקשורת מחשבים חתמה על הסכם שותפות אסטרטגית עם חברת Uniken (יוניקן) ההודית ותייצג באופן בלעדי בישראל את פתרונות החברה שנחשבת למובילת שוק בתחום האבטחה הדיגיטלית. במסגרת הסכם השותפות, בינת תקשורת תשמש כגוף המכירות, היישום והשירות של יוניקן ותתמוך במאמצי החדירה וההתרחבות של החברה בישראל. מהלך זה הוא חלק מתכנית ההתרחבות הבינלאומית בכלל וישראל בפרט שהגדירה יוניקן.

יוניקן מגנה על הנכסים הדיגיטליים של הארגון – יישומי שרת (אפליקציות רשת, מובייל) ונתונים,  מפני גורמים בלתי מורשים או גורמים שמטרתם לפגוע בארגון, באמצעות מוצר הדגל של יוניקן,  פלטפורמת האבטחה הדיגיטלית REL-ID  , אשר מגנה על הקשרים הדיגיטליים של הארגון עם הלקוחות, העובדים והשותפים. REL-ID   היא פלטפורמת אבטחה דיגיטלית מסוג Plug&Play, אשר מאפשרת לארגונים לספק  שירותים במגוון רחב של ערוצים דיגיטליים, על ידי יצירת סביבה דיגיטלית פרטית, מאובטחת ובעלת סקאלביליות גבוהה. על ידי כך נהנה הארגון מתשתית אמינה ביותר לניהול הקשר עם הלקוחות, העובדים והשותפים שלו. הפלטפורמה של יוניקן יוצרת סביבה דיגיטלית סגורה, ברת גישה למשתמשים והתקנים מורשים בלבד, ובכך מקלה על הגישה לכל השירותים הדיגיטליים וליישומים עסקיים קריטיים ומאבטחת העברת נתונים.  מחצית מהבנקים המובילים בהודו עושים שימוש בREL -ID.

סנג'אי דשפנדה, מייסד ומנכ"ל Uniken: "כחברת אינטגרציה מובילה בישראל, בעלת ניסיון, מעטפת שירותים, ידע וקשרים נרחבים, בינת תקשורת היא השותפה האידיאלית להקמה, ביסוס והרחבה של פעילותנו העסקית בישראל. שוק אבטחת הסייבר בישראל ביצע קפיצת מדרגה בשנים האחרונות, ובינת תקשורת ביססה את מעמדה בזירה הבינלאומית כספקית פתרונות ושירותים מקיפים וכוללים בתחום אבטחת המידע. אנו שמחים לשיתוף הפעולה עם בינת אשר משלב את החזון שלנו ליצור רשת פרטית מאובטחת, עם המומחיות והיכולות  של בינת לספק ערך מוסף ללקוחות הקצה".

צביקה פרידלנדר, מנהל תחום אבטחת מידע, בינת תקשורת: "אנו שמחים על שיתוף הפעולה ועל האמון של יוניקן ביכולת שלנו לתמוך במאמצי החדירה שלה לשוק הישראלי. לבינת תקשורת פורטפוליו מגוון ורחב של מוצרים ושירותים בתחום אבטחת המידע, אשר בשילוב עם משאב אנושי איכותי, מספקים ללקוח פתרון כולל בעל ערך מוסף. הצטרפותה של יוניקן להיצע המוצרים שלנו, מחזקת אותנו בשוק המקומי ומאפשרת לנו להמשיך ולהגדיל את הערך ללקוח".

© A Member of the Rad Bynet Group