העולם הטכנולוגי של ימינו מצריך פתרונות כוללים לאתגרים מורכבים. צוות המומחים של חטיבת ה-Bynet OEM Solutions מקבוצת בינת תקשורת, ערוכים לספק את כל מגוון הפתרונות הדרושים ללקוחותיה על מנת שיוכלו לעמוד ביעדיהם העסקיים. החטיבה מתכננת ומייצרת מערכות מחשוב תעשייתי ורפואי מורכבות בהתאם למפרטי הלקוח ומספקת פתרונות לכל תחומי התעשייה, התקשורת, המכונות והמכשור הרפואי.
החטיבה מספקת ללקוחות מתחום ה-OEM  פתרונות כוללים החל משלב האפיון, תכנון המוצר, ההנדסה, בניית דגמים, מיתוג ועד ייצור סדרתי של המוצרים ומסירתם לכל יעד הן בארץ והן בעולם.

פתרונות אינטגרציה מושלמים

החטיבה מספקת פתרונות אינטגרציה של מערכות מבוססות מחשב הבנויות על פלטפורמות מחשוב מהיצרנים המובילים בעולם עם התמחות בפתרונות מסוג OEM, ODM ו-Embedded.
לרשות החטיבה עומדים מערך ייצור, אינטגרציה ומרכז לוגיסטי מהמתקדמים מסוגם, הן בארץ והן בעולם, המעניקים ללקוח פתרונות בשיטת Full Turn Key.
חטיבת ה OEM מקפידה על עמידה בדרישות איכות קפדניות ביותר תוך עמידה בתקני ISO9001-2000, ISO27001 , והתקן הייחודי ISO13485 הנדרש לייצור של Finish Medical device.

פתרונות OEM מתקדמים

לרוב, מוצרי ה OEM משולבים כחלק אינטגרלי מהמערכת הסופית. מאחר וקיימת חשיבות רבה להתאמה מלאה של מוצר ה OEM למערכת הסופית ולעתים להקפאת התצורה לאורך זמן לדוגמה עקב דרישה רגולטורית (דרישות ה FDA), עולה הצורך בתכנון קפדני הכולל פתרונות ייעודיים וחדשניים בד בבד עם היכולת לשמר את התצורה ולהבטיח ללקוח פתרון איכותי לאורך זמן.

חטיבת ה OEM מציעה פתרון מלא הכולל:

  •   סיוע בהגדרת הדרישות לאפיון הפתרון הרצוי
  •   הגדרת תכולת המוצר וביצוע POC
  •   ניהול הרכש, כולל רכש ייעודי עבור הלקוח
  •   ניהול מלאים וניהול גרסאות מוצר
  •  הרכבת המערכות, ברמה מקומית או באתרי אינטגרציה הפזורים מעבר לים, לפי דרישות הלקוח תחת פיקוח של מערכת אבטחת איכות מקצועית במספר אתרים
  • ביצוע בדיקות סופיות, אריזה ושילוח לכל העולם בהתאם לדרישות הלקוח
  • תחזוקה ושירות למערכות, כולל שירות בינלאומי

מדוע לבחור בפתרונות ה OEM של בינת

חטיבת ה OEM של בינת מאפיינת ומפתחת מערכות מחשוב תעשייתיות ורפואיות על פי דרישת הלקוח. החטיבה מספקת מגוון רחב של פתרונות עבור מגזרים תעשייתיים, חברות תקשורת, יצרני מכונות וחברות מכשיר רפואיים. בינת OEM הנה ספקית גלובלית של מוצרים, שירותים ופתרונות מחשוב. החברה משמשת כערוץ הפצה גלובלי עבור המוצרים של לקוחותיה תוך שמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום.

תחומי התמחות מרכזיים

מהנדסי האינטגרציה, הטכנאים, מהנדסי QA וכל צוות המומחים של החטיבה עומדים תמיד לצד הלקוח. החטיבה אמונה על שיווק מגוון המוצרים אשר מגיע עם מגוון רחב של אחריות: מוצר כנגד מוצר, שירותי RMA מתקדמים, שירות באתר הלקוח וכו'.

תעשייה ו- Embedded Computing

בינת OEM מספקת פתרונות ברמה עולמית עבור השוק התעשייתי, פתרונות IPC, Single Board Computers, ופתרונות תעשייתיים נוספים. החטיבה מתמחה בכל שלבי התכנון, הפיתוח וההנדסה, פיתוח ויצירת קבצי ייצור ואינטגרציה, לצד אינטגרציה מלאה  של שם המותג ומחשבים מוטבעים.
תעשייה זו מציגה אתגרים ייחודיים רבים, הדורשים פתרונות ברמה הארגונית, אותם ערוך צוות מומחי ה OEM של בינת לספק ברמה הגבוהה ביותר.

מחשבים רפואיים

בינת OEM מספקת פתרונות Turnkey עבור חברות המפתחות מכשור רפואי וציוד. כמו כן, מספקת החטיבה שרותי התקנות  בהתאם לדרישות הייחודיות של מוצרים רפואיים. הלקוחות במגזר זה הנם מפתחים, יצרנים ומפיצים של מכשירים רפואיים ואסתטיים.
כדי לספק את הפתרונות האופטימליים בתחום הרפואי, בינת מספקת פתרונות שונים, הכוללים תחנות עבודה בעלות כוח מחשובי משודרג וכוח עיבוד גרפי ברמה הגבוהה ביותר, לוחות מחשב, מסכי מגע ייעודיים, מחשבי לוח, ספקי כוח המותאמים במיוחד לתחום הרפואי, עגלות לצוותים רפואיים, ציוד העומד בתקן IEC-60601 ועוד.
לבינת התקן הרפואי הייחודי ISO13485 הנדרש לייצור של Finish Medical device.

ייעוץ ותכנון על פי דרישות הלקוח

פתרונות תכנון ויישום של מארזים, החל משלב התכנון ובניית תיקי המוצר, דרך ייצור ואינטגרציה מלאים, ועד לביצוע תקינה ייעודית למוצר הסופי. החטיבה מספקת פתרונות אינטגרציה ברמת החומרה ושילוב תוכנה, כמו גם משלוח ופריסה ללקוחות בכל רחבי העולם.

שירותי לוגיסטיקה
פתרונות לוגיסטיים מלאים, כולל שירותי ניהול מלאי על פי דרישות לקוח. השירותים כוללים אחזקה לצד ניהול RMA בארץ ובחו"ל.

טלקום

למגזר הטלקום צרכים מיוחדים, כאשר ספקי הטלקום הגדולים מכתיבים סטנדרטים מחמירים וייחודיים כתנאי סף לעבודה מולם.
צרכי תעשיית הטלקום מורכבים ועשויים לכלול דרישות DC ועמידה בתקני NEBS 2 & 3. המערכות אותם מספקת בינת הן בין מערכות מוכנות (off-the-shelf) לפתרונות מחשוב אישיים מעוצבים ועד שרתים ופתרונות CPCI & ATCA.

ISV – ספק תוכנה עצמאי

בבינת OEM מושם דגש על חברות ISV מתחומי תוכנה שונים. החטיבה מספקת פתרונות turnkey ללקוחות החטיבה, כאשר הם מספקים את הפתרונות ללקוחות הקצה שלהם.

מוצרים- OEM

Network Appliance

בינת OEM מציעה מגוון רחב של מתגי תקשורת, החל ממוצרי מדף של היצרנים המובילים ועד לייצור מוצר ייעודי התפור לדרישות הלקוח. החטיבה מציעה מגוון פתרונות מהטווח הנמוך ועד פתרונות  high-end, כולל מיתוג לקוח מלא.

מערכות Embedded

פתרונות IPC, Single Board Computers, Computer-on-Modules, ופתרונות תעשייתיים נוספים בעלי אורך חיים המתאים לדרישות הפרויקט. כל שלבי התכנון, הפיתוח וההנדסה, פיתוח ויצירת קבצי ייצור ואינטגרציה, לצד אינטגרציה מלאה של שם המותג ומחשבים מוטבעים.

שרתים תעשייתיים

בינת OEM מציעה מגוון רחב של מערכות שרתים ופתרונות מותאמים אישית, מהטווח הנמוך לקצה הטווח הגבוה. ברשותנו הידע והניסיון הדרושים על מנת להוביל פרויקטים בכל רמת מורכבות עבור הלקוחות, משרתים פשוטים עם התאמות קלות ואורך חיים המתאים לדרישות הפרויקט, דרך שרתים המותאמים לעבודה בסביבה וירטואלית תוך ניצול מקסימלי של המקום בארון התקשורת ועד פתרונות מבוססי GPGPU לתמיכה במשימות חישוב ועיבוד תמונה מורכבות.

מערכות אחסון

בינת OEM מציעה מגוון רחב של פתרונות אחסון, החל ממוצרי מדף של היצרנים המובילים ועד לייצור מוצר ייעודי התפור לדרישות הלקוח. החטיבה מציעה מגוון פתרונות מהטווח הנמוך ועד פתרונות  high-end, כולל מיתוג לקוח מלא.

Rack cabinet

כספקי פתרונות כוללים (turnkey), חטיבת ה OEM מציעה סוגים שונים של ארונות שרתים מסוג  Rack המותאמות לדרישות ומידות הפרויקט. החטיבה עובדת עם מספר יצרניות מובילות בתחום המסוגלים לבנות ארונות בכל גובה ועומק הנדרשים לפרויקט ומספקת שירותי מומחה בתחומי ההרכבה והאינטגרציה תוך שילוב מערכות ורכיבי הלקוח.

שירותי OEM

Turn Key Projects

בינת OEM מתמחה במתן פתרונות מלאים ומקיפים למגוון רחב של דרישות לקוח.
החל משלב הייעוץ, אפיון, תכנון, הנדסה דרך שלבי בניית המוצר כיחידה עצמאית או בארון תקשורת ועד היבטים תפעוליים, לוגיסטיים ושלבי ההפצה הגלובליים.

אינטגרציית מערכות

חטיבת ה OEM מציעה אפשרויות אינטגרציה מקיפות, החל מאינטגרציות תוכנה פשוטות על גבי שרתים סטנדרטיים, דרך שילוב של כרטיסי הרחבה בהתאמה אישית ורכיבי צד שלישי.
ברשות מומחי החטיבה ניסיון רב במגוון תהליכי בדיקות ו- QA ולשם כך, פותחו סביבות בדיקה ייחודיות אשר מסוגלות לבצע בדיקות מרובות תוך שמירה על רמות גבוהות של איכות לצד עלויות נמוכות.

שירותי לוגיסטיקה גלובליים

שרותי הלוגיסטיקה הגלובליים של חברת בינת מאפשרים לעסקים להרחיב את פעילותם לטריטוריות חדשות במהירות וביעילות על ידי שימוש במערך הלוגיסטי הגלובלי של בינת, תוך עבודה מול ממשק עבודה אחד וחסכון ניכר בזמן וכסף.

ניהול שרשראות אספקה

התמחות באספקת המוצר הנכון למקום הנכון בזמן הנכון. בזכות הקשרים החזקים של החטיבה עם ספקים גלובליים מובילים ושימוש מושכל בכלי ניהול לשרשראות אספקה, אנו מבטיחים ללקוחותינו ניהול תהליכים מהיר, יעיל ומדויק.

שירותי OEM ממותגים

חטיבת ה- OEM מאפשרת ללקוחותיה שירותי מיתוג והתאמה אישית לשם הטבעה והטמעה של המותג על גבי מוצרים. במסגרת השירותים ניתן לבצע התאמות של צבע, צביעה מחדש, הטבעת לוגו, התאמה אישית של לוחות לצד אריזה ותיעוד עבור צרכים בלעדיים של כל לקוח.

 

מעוניינים במידע נוסף?
לחצו >>
נגישות