המומחיות של בינת שבתחום אבטחת המידע והסייבר מאפשרת להציע מגוון פתרונות ענן מתקדמים להגנה על הארגון ממגוון התקפות הסייבר ההולכות וגדלות.

DDoS Mitigation

התקפות ה-DDoS(  Distributed Denial of Service) הינן מהתקפות הסייבר הפופולריות ביותר כיום, הן בשל העובדה שהן פשוטות מאוד ליישום והן בשל האפקטיביות הרבה שלהן. מטרת התקפות אלה היא מניעת שירותים בארגונים שונים, וכתוצאה מכך להפסדים כלכליים, פגיעה במוניטין הארגוני ואובדן קשר עם לקוחות. הפתרון המוצע משלב פתרון הגנה באתר הלקוח אשר מיועד להגן מהתקפות DDoS מוגבלות בהיקפן ואילו התקפות הנפח הרחבות  יותר מקבלות מענה מלא על ידי פתרון הענן העובד בשיתוף פעולה עם הפתרון באתר הלקוח אשר מנוהל ומאוייש ע"י מומחי אבטחה 24 שעות ביממה.

Cloud Firewall

פתרון ה-Cloud Firewall מאפשר לארגון לקבל שירותי Next-Generation Firewall) NGFW) בתצורת ענן, כלומר בכל מיקום שבהם עובדי הארגון נמצאים – הן בסביבה הארגונית והן כשהם עוזבים את הסביבה הארגונית (בביתם למשל). פתרון הענן מאפשר החלת מדיניות אבטחת מידע אחידה על כל עובדי הארגון, בכל מצב ובכל מקום.

Cloud WAF
שירות ה- Cloud WAF (Web Application Firewall) הינו שירות המיועד לכל ארגון אשר חושף אתר אינטרנט כלפי הציבור הרחב. שיעור ההתקפות המתבצעות כנגד אתרים כגון אלה הינו מהגבוהים בעולם, כשהמטרה ברורה – פריצה לארגון על ידי פריצה לאתר הפומבי של הארגון. על מנת להגן את האתר הארגוני, יש צורך ביישום פתרון מתקדם, ממוקד וקל לתפעול ויישום. שירותי ה- Cloud WAF מאפשר פריסה מהירה ויעילה של שכבת הגנה ייעודית על כל אתרי הארגון, כאשר היישום של הפתרון מאופיין ספציפית לארגון הרלוונטי ולאתר האינטרנט שלו למתן יעילות מקסימלית במניעת התקפות, ובנוסף השרות מנוהל ע"י אנליסטים מיומנים ומקצועיים.

Advanced Malware Protection (AMP) for Endpoints

התקפות סייבר הן נחלתם של מרבית הארגונים, AMP הנו פתרון חכם ומתקדם ברמה ארגונית, המנתח ומגן מפני איומים.

mobile Device Management MDM

בעידן בו פתרונות ה- MOBILE משפיעים על חיינו בצורה משמעותית ומשנים באופן מהותי את הדרך בה ארגונים עושים עסקים, נדרש לספק מענה לניהול ארגוני למוצרי ה- Mobile על מנת לספק הגנה ופרטיות בהתאם.

שירותי אבטחת מידע נוספים:

  • Anti Virus- מניעת ניסיונות חדירה לארגון של תוכנות זדוניות
  • Anti Spam- שירותי סינון דואר 'זבל' ובדיקת וירוסים למיילים
  • URL Filtering- סינון אתרים מתקדם עפ"י קטגוריות
  • Application Control – חסימת וקביעת מדיניות לשימוש באפליקציות
  • Sandbox- ניתוח וזיהוי רוגלות כשכבת הגנה נוספת
  • SSL VPN- חיבור מאובטח מרחוק
  • OTP – שירות הזדהות חזקה

צור קשר
נגישות