צרו קשר תנו פידבק

חליפת הפתרונות של בינת לרשויות המוניציפליות

הערים החכמות הפכו בשנים האחרונות לסקטור תעשייתי בפני עצמו – עם שפע של פתרונות שליטה ובקרה לשגרה ולחירום, עם יכולת לשדרג ללא היכר את השירות לתושבים, וכל זאת תוך הקפדה על שטחים ירוקים ומחשבה על הדורות הבאים.

תנאי מוקדם במגמה המבורכת הזאת נוגע לתשתיות העירוניות – מטכנולוגיות IoT ועד תקשורת רציפה וקבלת תמונת מצב עדכנית. אבל אליה וקוץ בה: המחשוב המואץ עלול להפוך גם לנקודת התורפה של הרשות.

בינת גאה לקדם את מהפכת הערים החכמות בישראל ולהעניק לרשויות המוניציפליות חליפת פתרונות מחשוב ו-IT בהתאמה אישית, לצד תשתיות מתקדמות להגנה בסייבר.

בינת מציעה לרשויות עולם חדש של מערכות שו"ב, מעטפת טכנולוגית לתחומי הביטחון והשפ"ע, החינוך והרווחה, איסוף הפסולת ובקרת הרמזורים.

לתיאום שיחת ייעוץ

השירותים העיקריים שתוכלו לקבל מאיתנו

מוקדים טלפוניים ומרכזיה חכמה בענן

הדרך לשיפור השירות לתושבים עוברת במוקד טלפוני מנוהל המאפשר מגוון פעולות עצמאיות, לרבות: סרגל נציג מתקדם, ניהול יומן פעילות המוקד, צ'אט בוט חכם, חייגן חכם, ניתוב שיחות ויזואלי והצגת דוחות היסטוריים. בינת מציעה את הפתרון המתקדם בעולם למרכזיית IP הכולל: דואר קולי, Click2Dial, Fax2Mail, שיחות ועידה ועוד. בפתרונות הטלפוניה בענן שלנו ניתן דגש רב לשרידות המערך. שדרוגי המערכת כלולים, כך שאין צורך להשקיע בנפרד בתשתית המקומית.
ענן

עולמות הענן הציבורי

בינת נמנית עם החברות הזוכות ברובד 2 של מכרז נימבוס להעתקת משרדי הממשלה לסביבת הענן. אנו מציעים לכם שירותי מעבר (מודרניזציה, אוטומציה ומיגרציה) וכן Day2Operation (DevOps, FinOps, Application Integration) מקצה לקצה, תוך חיסכון מרבי בעלויות ופתיחת משאבים גמישים.

אבטחת מידע והגנת סייבר

בינת מציעה שפע של פתרונות מתקדמים, על בסיס מוצרי החברות המובילות בתעשייה, לאבטחת מידע ולהגנת סייבר, בפלטפורמות הענניות או בחצר הלקוח, לרבות בפורמט שירותים מנוהלים (MSSP). בין היתר, נשמח להעמיד לרשותכם שירותי ניטור ובקרת סייבר SIEM/SOC ברציפות של 24/7.

 

 

להמשך קריאה

אז למה כדאי לעבוד עם בינת?

תתחילו להגדיל את העסק שלכם יחד איתנו
מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה, בקשה ועניין, אנו נחזור אליכם בהקדם