צרו קשר תנו פידבק
industry 4.0

חליפת הפתרונות הייחודית של בינת לתעשייה החכמה

"תעשייה חכמה" או Industry 4.0, עושה שימוש בטכנולוגיות דיגיטליות מתקדמות כדי לשפר ולייעל את תהליכי הייצור, ניהול המלאים והמוצרים והגישה למתן שירות בחברות, הן כלפי פנים והן מול הלקוחות. זוהי גישה המשלבת תהליכים אוטומטיים, חיישנים ומערכות מידע חכמות כדי להבין ולהנגיש אוטומציה, לספק נתונים ותובנות בזמן אמת ולאפשר קבלת החלטות יעילה יותר לגבי היבטים שונים של תהליכי ייצור ותהליכים עסקיים.

כחברת האינטגרציה הוותיקה והמגוונת בישראל, בינת מציעה שפע של פתרונות מקצה לקצה לתעשייה החכמה על כלל נדבכיה. ריבוי היצרנים וספקי המוצרים, מהשורה הראשונה בעולם, מאפשר לנו לתפור לכם את חליפת הפתרונות האופטימלית עבורכם – ומאפשר לכם להיות בטוחים שאלו נבחרו משיקולים ענייניים של אפקטיביות וקוסט-אפקטיביות בלבד.

לתיאום שיחת ייעוץ

השירותים העיקריים שתוכלו לקבל מאיתנו

IoT

איסוף וניתוח נתונים לטובת קבלת החלטות מושכלות ובזמן אמת, אוטומציה ואופטימיזציה של תהליכים, זיהוי צווארי בקבוק ותחזוקה חזויה. הפתרונות שלנו יאפשרו לכם בקרת איכות, ניטור ובקרה מרחוק, בטיחות משופרת, יכולת אינטגרטיבית עם מערכות אחרות ויעילות תפעולית. הודות להיבטים כמו מזעור צריכת האנרגיה, אופטימיזציה של הקצאת המשאבים, ייעול שרשרת האספקה וניהול המלאי וכן מניעת תקלות יקרות מבעוד מועד, תיהנו גם מהפחתה בעלויות.

אבטחת מידע וסייבר

בתעשייה החכמה, רמת החשיפה הפוטנציאלית של הארגון עולה. מערכות המופעלות על ידי חיישנים ומכונות מתוכנתות אינן יכולות להמשיך ולפעול ללא פתרונות אבטחה ייעודיים המותאמים לאופי המוצר ולוורטיקל של הלקוח. לכן, הגנת סייבר היא חלק בלתי נפרד מההצלחה של מימוש תהליכים ופתרונות מבוססי Industry 4.0. היא מגנה על נתונים רגישים, מאפשרת המשכיות תפעולית, מונעת הפסדים כספיים, שומרת על קניין רוחני ומסייעת לארגונים לעמוד בתקנות וברגולציות.

למידת מכונה ובינה מלאכותית

שימושי ML ו-AI בתעשייה 4.0 מציעים מגוון רחב של יתרונות החיוניים למודרניזציה ולאופטימיזציה של תהליכים תעשייתיים – מתחזוקה חזויה ועד בקרת איכות; מייעול שרשרת האספקה ועד הפחתת עלויות הייצור; מחיזוי הביקושים בעזרת אלגוריתמים ייעודיים ועד יתרון תחרותי הנובע מהיכולת להסתגל במהירות לתנאי השוק המשתנים, לייעל את מערכי הייצור, להגיב לדרישות הלקוחות וטעמיהם המשתנים ולחדש בצורה יעילה יותר.

אז למה כדאי לעבוד עם בינת?