קצת מהמספרים הקטנים

המרכיבים יחד את התמונה הגדולה

25
מומחים מובילים בתחום אבטחת המידע
1
מקום 1 בסקר STKI
1000
לקוחות סייבר ואבטחת מידע
60
מוסמכי יצרנים המתקדמים בתחום

Bynet Security הינה חטיבת אבטחת המידע והסייבר של בינת תקשורת, אינטגרטור ICT המוביל בישראל. אנו מציעים מגוון רחב של פתרונות אבטחת מידע וסייבר למגזרים השונים ולארגונים בכל סדר גודל, כל זאת לצד נבחרת של אנשי מקצוע מהטובים ביותר שיש לשוק להציע אשר ילוו אותך במקצועיות תוך שימת לב לפרטים הקטנים משלב התכנון והאפיון דרך ההטמעה ועד המסירה של הפרויקט.

חדשות ועדכונים

כולם מדברים היום על סייבר, אנחנו מביאים לכם את התכנים והמאמרים הטובים ביותר אשר נכתבו על ידי שורה של מומחים בתחום

כל החדשות

יומנו של CISO | כפיר מסיקה

כלי אוטומציה לאבטחת סייבר היא רעיון מהפכני שישנה את ניהול אבטחת המידע הארגוני. מהפכת האוטומציה תאפשר לצמצם פערים בין האופן שבו אנו רוצים לנהל את מערך הסייבר ובין האופן שבו אנו נאלצים לנהל אותו.

עמוד דום. סייבר דום | אלי בן נון

מודיעין בזמן אמת, לימוד והתפתחות הם היסודות של אבטחת הסייבר המודרנית. Cyberdome -שירות הסייבר המנוהל הראשון בישראל, מאפשר להתמודד עם האיומים של היום מקצה לקצה תוך שימוש במודיעין אנושי.

עולם ללא גבולות | ניר רפאל

המעבר ליישומי ענן מאפשר לעסקים להיות זריזים יותר, להגיב ולהיות זמינים יותר מאי פעם ולהתמקד בליבת העסקים. הדרך שלנו לעשות עסקים במשך עשרות שנים וסביבת העבודה כעובדים וכמנהלים משתנה.

מודל מחשוב ענן-אילוסטרציה
טכנולוגיית RFID- אילוסטרציה

למה Bynet Security?

כיצד אנחנו שונים מהשאר ומה עושה אותנו לטובים יותר

  • ניסיון עשיר
  • מטריה רחבה
  • תמונה מלאה

אומרים שאין חכם כבעל ניסיון ובעולם ה- Security הביטוי הזה הופך רלוונטי שבעתיים משום שבתחום הזה אין מקום לטעויות, כל טעות מותירה פרצה ופרצה כאמור קוראת לגנב. הניסיון הרחב שלנו בהטמעת פתרונות במגוון עצום של לקוחות מקנה לך, הלקוח, שקט תעשייתי רחב היקף וידיעה כי הפקדת את הנכסים הדיגיטליים שלך לטובים ביותר.

יודע כל מנהל IT פיקח כי עבודה מול מספר גדול של נותני שירות באותו תחום לעתים מזיקה מאשר מועילה. ובמקום לבצע את עבודתו מוצא את עצמו מנהל ה- IT של הארגון כיישות המקשרת בין אותם גורמים. עם Bynet Security הדברים שונים, אנו מסוגלים להציע היום מגוון רחב של פתרונות אבטחת מידע וסייבר אשר יצמצמו את הצורך בנותני שירות נוספים עד לרמה אפסית כך שנוכל ללכת איתך יד ביד לכל אורך הפרויקט.

מלבד היכולת לספק מטריה רחבה של פתרונות בתחום אבטחת מידע וסייבר אנחנו גם חלק מקבוצת אינטגרציה רחבה הרבה יותר אשר גם היא תדע לספק לך את הפתרונות הנדרשים בעולמות הסיסטם, תקשורת, Collaboration, IoT, אלחוט ועוד. יתרון הגודל הזה משנה את כללי המשחק כאשר זה נוגע לפרויקטים חוצי חברה בהם נדרשת מעורבות של מגוון דיסציפלינות ממערכות מידע.

שותפים

פתרונות אבטחת מידע

כאן תוכלו למצוא את מגוון הפתרונות והשירותים הרחבים שלנו

Project Management
בין אם מדובר במגה פרויקט ובין אם במיני פרויקט אנו נדע לייצר שיתופי פעולה בין כלל הגורמים הלוקחים חלק בפרויקט תוך כדי צמצום העלויות ומקסום הרווחים.
Cyber Dome
Bynet Cyber Dome הינו שירות מנוהל עבור כלל צרכי אבטחת המידע והסייבר הארגוניים. השירות כולל שילוב ייחודי של פתרונות הגנה ומודיעין אנושי.
קרא עוד
Solutions Architectural
פתרונות הם חלק מה- DNA של בינת. זה מה שאנחנו עושים כבר למעלה מ- 40 שנה כאשר אנו מקבצים את מירב המומחים ומיטב הטכנולוגיות שי לשוק ה- ICT להציע.
Endpoint Security
עולם מאתגר השוזר בתוכו מגוון רחב של פתרונות לאיומים רבים כגון: Ransomware, APT, Zero-Day Attacks המתבססים בעיקרן על Behavioral Analysis & Heuristic Algorithms.
Network Security
בעולם ה- Network Security תוכלו למצוא מגוון רחב של פתרונות להגנה על תשתיות הרשת הארגונית החל מ- Firewalls, IPS, Deception Solutions, NAC ועוד.
Application Security
בעידן שבו יישומי ה- Web אחראים לטיפול במידע רב ורגיש מהיומיום שלנו נושא אבטחתם הופך להיות חיוני ומאתגר. אנו מספקים פתרונות WAF להגנה על יישומים הן מקומית והן בענן.
Messaging Security
ערוץ הדואר האלקטרוני הינו וקטור התקיפה מספר 1 היום, אנו מציעים מגוון פתרונות לסינון והגנה על הדואר וצרופותיו וכן מניעת דלף מידע בערוץ היוצא מבית היצרנים המובילים.
Mobile Security
מכשירים ניידים כבר הפכו מזמן לחלק בלתי נפרד מסביבת העבודה שלנו והגנה עליהם מובנת מאליה. מגוון הפתרונות שאנו יודעים להציע הוא רחב וכולל MDM, Containers ועוד.
Data Security
לשכבת ההגנה על המידע רגישות גבוהה על מנת להגן מחד ולשמור על תהליכי עבודה מאידך. פתרונות DB Security וכן Date Exchange Security הם חלק מהפורטפוליו שלנו בתחום.
Cloud Security
הפתרונות אשר אנו מציעים מטפלים בבקרת הגישה ליישומי ענן, בהגנה על המידע בטרנזיט וכן טיפול במידע אשר מאוחסן בענן וכל זאת תחת ממשקים אחודים ונוחים לניהול.
team productivity
Identity and Access Management
ניהול ישויות ובקרת משתמשים וזהויות הינו הליך חובה בכל ארגון מתוקן, אנו מציעים מגוון רחב של פתרונות בתחום כדוגמת מוצרי PIM וכן IDM על מנת לתקנן את מדיניות הזהויות בארגון.
SCADA Security
תחום ה- SCADA Security תופס תאוצה רבה בשנים האחרונות הודות למודעות רבה. אנו מציעים בתחום זה פתרונות כדוגמת FW SCADA וכן IPS SCADA מביתם של היצרנים המובילים.

אבטחת מידע בענן

עולם מחשוב הענן (Cloud Computing) צובר תאוצה רבה במרוצת השנים האחרונות ואנו עדים לגידול אדיר בארגונים אשר יותר ויותר עושים שימוש בתשתיות הענן לצרכיהם העסקיים וזאת הודות למגוון היתרונות הרחב אשר הענן מציע – יתרונות כלכליים, תפעוליים, ניהוליים ועוד. בסך הכול ניתן לומר בבטחה כי פתרונות ענן עונים כעת על צרכים רבים של ארגונים אשר במשך שנים נאלצו להתמודד עם קשיים ופתרונות אד-הוק כאשר הם נדרשו לתרגם צורך עסקי לטכנולוגיה או מערכת מידע בר קיימא. אין המומחים מתווכחים על יתרונותיו של מחשוב הענן, ישנן דעות שונות לגבי מידת ההתאמה שלו לכל ארגון אך על יתרונותיו אין עוררין. יחד עם זאת, סוגיה אחת נותרה פתוחה והדעות לגביה חלוקות וזוהי סוגיית אבטחת המידע בענן. לאבטחת מידע בענן יש מספר היבטים שונים אשר אותם יש להבין טרם ניגשים למתן הפתרון כדוגמת: אבטחת הגישה לענן (תווך התעבורה), אבטחת/הצפנת המידע המאוחסן בענן, בקרת הגישה למידע המאוחסן בענן, שמירה על מהימנות המידע העובר לענן וממנו ועוד היבטים אשר נלקחים בחשבון כאשר אנו מאפיינים פתרונות אבטחת מידע לענן ומשום שקצרה היריעה מהכיל את המידע אנו ממליצים לכם כי תפנו אלינו לכל נושא של ייעוץ/הטמעה של פתרונות אבטחת מידע בענן ואנו בטוחים כי תמצאו אצלנו את התשובות לכל השאלות אשר עוד נותרו פתוחות בנוגע לאבטחת מידע בענן.

שירות מעל הכל

מצוינות בשירות הינה חלק מן התרבות העסקית של בינת ולכן אנו פועלים ללא הרף כדי לספק ללקוחותינו את השירות המקצועי, היעיל, המהיר והאדיב ביותר.

צור קשר
נגישות