צרו קשר תנו פידבק

ענן בינת: פתרונות כחול-לבן לעסקים בסביבה זמינה ובטוחה

אפליקציות מתקדמות, ביצועים גבוהים, אפשרות לשירותים מנוהלים – והכול ממקום אחד ובמחיר ידוע וקבוע מראש.

ענן

ענן בינת הוא הפתרון האולטימטיבי למגוון רחב של ורטיקלים והוא מתאים לכל סוג לקוח – תעשייה, מסחר, בתי השקעות, רפואה פרטית וציבורית, ארגוני אנטרפרייז, עיריות, עמותות ועוד.

עם רמות אבטחה גבוהות, דאטה שנשמר בארץ וצוות מקצועי שמנהל את סביבת ה-IT עבור הלקוח, ענן בינת מותיר לארגונים "ראש שקט" להתמקד בעסקי הליבה.

לתיאום שיחת ייעוץ

השירותים העיקריים שמחכים לכם בענן בינת

ITaaS / IaaS

פתרון IT מלא לרבות תשתיות, תקשורת, אבטחת מידע, המשכיות עסקית, רישויים, ניטור סביבה ושירותים מנוהלים, תוך התאמה לצורכי הארגון ובעלויות קבועות וידועות מראש.

DRaaS

פתרונות מתקדמים להמשכיות עסקית המאפשרים התאוששות מהירה מאסון סייבר או אחר תוך מזעור נזקים, ללא צורך ברכישת ציוד ייעודי או בהשקעה באתר נוסף.

BUaaS

גיבוי הנתונים מתבצע באופן אוטומטי. עותק מהם נמצא באתר גיבוי בענן באופן רציף וזמין, לשחזור בכל עת ומכל מקום. ניתן אף להצפין את המידע המגובה.

Managed NAS

שירות ייחודי של בינת ו- CTERA המאפשר חיסכון של כ-80% מנפח האחסון המקומי, ללא צורך בשינוי שיטת העבודה או מבני ההרשאות שבהם הורגל המשתמש.

Sovereign Cloud

הענן הריבוני הראשון בישראל שומר את הדאטה בארץ, מופעל על ידי גורמים ישראלים וכפוף לחוקי המדינה. שכבות ההגנה המקסימליות שבו מאפשרות אחסון ועיבוד נתונים מסווגים ורגישים במיוחד.

אז למה דווקא ענן בינת?

לתיאום שיחת ייעוץ ללא התחייבות

מנהל היחידה העסקית ענן בינת

פלביו מנטלמכר

Head Of Cloud Home Bynet

החל את עבודתו בבינת בתחום הנדסת המערכת בפרויקטים משולבים ומורכבים בארץ ובחו"ל, תקופה שבה רכש ידע נרחב בתחומים הטכנולוגיים השונים וניהל צוות מהנדסים. משם התקדם לתפקיד ה-CTO של החברה, עם אחריות על הכנסת מוצרים חדשים בארגון והסכמי שיתופי פעולה. לצד זאת, ניהל תהליכים עסקיים למכירות של פתרון ייעודי של בינת ללקוחות בחו"ל בתחומי הרכבות והמטרו. כיום מנהל את היחידה העסקית של ענן בינת, כולל מכירות, תכנון והתרחבות של תשתיות ענן, הטמעת שירותים חדשים ועוד.

תתחילו להגדיל את העסק שלכם יחד איתנו
מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה, בקשה ועניין, אנו נחזור אליכם בהקדם