שירותי אירוח של בינת

חוות שרתים - Data Center Services

שירותי האירוח של בינת הם מהמתקדמים והמאובטחים בישראל ובעולם

4
אתרים
2,500
מסדים
3
UTI Tier

מדוע לבחור בשירותי Data Center של בינת?

בינת לוקחת אחריות מלאה על המערכות והמידע שלכם המתארחים באתרי הדאטה סנטר שלנו

דאטה סנטר של בינת בירושלים
4 אתרים בישראל

בינת הקימה ומפעילה ארבעה מתקני Data Center המתקדמים מסוגם. חוות השרתים, כולן תת-קרקעיות, ממוקמות בירושלים תל אביב ולוד, במיקומים המוגדרים כאזורי איום נמוך של מפת האיומים הכוללת בישראל.

שירותי אירוח של בינת
תקן DC רמה III

אתרי ה- Data Center של בינת עומדים בתקן TIER 3 בו מערכות הלקוח ממשיכות לפעול גם במהלך תחזוקה מתוכננת של מערכות המתקן. עמידה בתקן דורש יתירות של כל מערכות המתקן וזמינות של 99.982%.

שירותים 24/7

בינת מספקת שירותי תמיכה ותפעול באתרי הדאטה סנטר7x24x365 עם התחייבות לרמת SLA גבוהה. כל שירותי בינת באתרים אלו מנוהלים ע"פ תקן ITIL. כמו שאר לקוחות דאטה סנטר של בינת תיהנו משירותי אצבע מלאים ומגוון הפתרונות שמציעה בינת כחברת ה- IT המובילה בישראל.

אבטחה גבוהה בדאטה סנטר של בינת
רמת אבטחה הגבוהה ביותר

הדאטה סנטר של בינת מאובטחת ברמה הגבוהה ביותר. אמצעי האבטחה כוללים: מעטפת בטון וקירות ודלתות מוקשים, מערכות CCTV באתרים ובכלל השטחים מסביבם, שומרים 24/7, בקרת גישה ביומטרית ומעגלי אבטחה נוספים לטובת השמירה על נכסי לקוחותינו.

שירותי קישוריות מגובים
שירותי קישוריות מגובים

בינת מספקת ללקוחותיה שירותי Service Provider מגוונים מכל מתקני ה- Data Center, וכן גישה לכל ספקיות השירות בישראל.

שירותי Data Center Hosting

שירותי אירוח
שירותי אירוח מעתה אין צורך שתכננו, תקימו ותפעילו תשתיות יקרות ומורכבות. בינת מספקת שירותי אירוח, ניהול ותפעול לכל צרכי האירוח שלכם בחוות שרתים תת-קרקעיות הממוקמות בירושלים תל אביב ולוד, בכפיפות לרגולציות מחמירות.
קישוריות
שירותי קישוריות תוכלו לרכוש מבינת חבילות לקישוריות ואינטרנט המכילות: שירותי תשתית ושירותי ספק שרידים, גם בארץ וגם בחו"ל במגוון מהירויות, על בסיס ספקים ויצרנים שונים.
self service
שירותי עין ואצבע בינת מציעה כלל שירותי עין ואצבע להם אתם זקוקים לצורך מתן SLA גבוה לארגון שלכם. השירותים כוללים: אתחול שרתים, בדיקות תקינות, ג'ימפורים, החלפת קלטות, ועוד.
שירותים מנוהלים וNOC 24/7
שירותים מנוהלים שירותי MSP של בינת כוללים: שירותי NOC ו- SOC, תפעול שוטף, ניטור, פעולות יזומות, עדכוני חומרה ותוכנה, מעקב ותמיכה 24/7 על מערכות ליבה ב- Data Center עם אפשרות לתמיכה גם במשתמשי קצה. קרא עוד
שירותי אבטחת מידע וסייבר
פתרונות סייבר שירות CyberDome מספק מטריית הגנה רב שכבתית מהתקפות סייבר כשירות מנוהל. הפתרון משלב מוצרי הגנה המתקדמים של יצרנים המובילים כגון: Checkpoint, RSA, Symantec, Cisco, McAfee, Portnox, etc. קרא עוד
שירותי IaaS
שירותי IaaS מעבר לשירותי אירוח, תוכלו לרכוש שכבת שירותיIaaS עבור כל סוג תשתית שברצונכם להעביר לאתרי הדאטה סנטר של בינת: Compute, Store, Network, Load Balancing & Security. קרא עוד
מוטי שני מנהל שירותי דאטה סנטר

Moti Shani

Data Center Business Unit Manager

וובינרים בתחום ה- Data Center

בין לקוחותינו
צור קשר
נגישות