נעים להכיר

Bynet Security הינה חלק מרעיון מיקוד כולל בעולמות של אבטחת מידע וסייבר, הקבוצה מתרכזת במתן פתרונות איכותיים בתחום תוך כדי בחירה קפדנית של יצרנים. דרך העמדת צוות מהנדסים וארכיטקטים שתפקידם הוא תכנון ואפיון של הפתרונות המוצעים ללקוח ועד מתן שירות ותמיכה לכל פתרון ופתרון המיוצג על ידי Bynet Security.

חזון

אנו ב- Bynet Security  מייצגים למעלה מ- 40 יצרנים שונים בתחום פתרונות אבטחת מידע וסייבר המרכיבים פורטפוליו רחב המונה למעלה מ- 100 פתרונות שונים. אנו מסוגלים היום לספק מענה ראוי ומקצועי לכלל הספקטרום של איומי אבטחת המידע העדכניים וזאת לצד התחשבות והכנסה למשוואה את חווית המשתמש הסופי והתקורות התפעוליות אשר נדרשות מכל פתרון.

Less is More הינה תפיסה הנדסית המגדירה את מתודת העבודה שלנו בעולם האינטגרציה. אנו סבורים כי על מנת לספק פתרון ראוי והולם המעניק הגנה מיטבית לארגונכם יש לשמור על מיקוד הנדסי ומקצועיות גבוהה המייצרים פתרונות אפקטיביים הניתנים לניהול ותחזוקה. לתפיסתנו, הרכבת תמונה אחודה המתארת את רמת אבטחת המידע בארגון הינה מנדטורית להצלחתינו המשותפת במשימה.

בידול

אנו מאמינים כי הניסיון הרחב שלנו בניהול והטמעה של פרויקטים מורכבים, היכולת לגייס ולהכשיר כח אדם איכותי לצד יריעת המוצרים הרחבה אותה אנו מספקים ובשילוב כלל זרועות האינטגרציה של בינת בעולמות ה- ICT הינן אבני היסוד המרכזיות המבדלות אותנו מאחרים ומאפשרות לנו תחרותיות ללא פשרות על איכות.

צור קשר
נגישות