לעבוד בבינת

לחשוב רחוק

כשאתם חושבים 'קריירה' אתם בוודאי חושבים רחוק- על התמחות מקצועית שתזניק אתכם, על סביבת עבודה שתאפשר לכם לממש את הפוטנציאל הייחודי לכם, ובגדול- על העתיד שלכם. גם אנחנו, כחברה העומדת בחזית ההיי-טק הישראלי למעלה מ4 עשורים, אנחנו מאמינים בחשיבה ארוכת טווח ובריצה למרחקים ארוכים. ואת אלה אנחנו מביאים לידי ביטוי בכל מה שאנחנו עושים- בפיתוח הפתרונות שלנו, בשותפות המקצועית עם הלקוחות שלנו, וכמובן- עם אלה שמאפשרים לנו להמשיך ולהוביל את המרוץ- העובדים שלנו. כמי שרואים באנשים את המשאב האדיר ביותר של החברה, אנחנו מקפידים על יצירת תשתית ואווירה שיאפשרו להם להתקדם ולהוביל- מקום לגדול ולהתפתח בו וחשוב לא פחות- שיהיה עבורם אי של יציבות וביטחון תעסוקתי.

לחשוב רחב

לחשוב רחב על פי בינת משמעו להוות עבור לקוחותינו שותף טכנולוגי המציע פתרונות ושירותים מקיפים. כחברת האינטגרציה המובילה בישראל וכשחקן עולה בזירה הבינלאומית, בינת מספקת מענה מלא לצרכי ה- ICT והטלקומוניקציה של כלל הארגונים במשק, בכל המגזרים. המשמעות של אלה עבורכם היא הזדמנות יוצאת דופן בהיקפה להיחשף לשפע עולמות טכנולוגיים במגוון תחומים, פרויקטים ואתגרים מקצועיים שיעשירו את הקריירה שלכם ויוסיפו לה ידע, ניסיון ועניין. והרי בשביל זה אנחנו כאן.

לחשוב ביחד

השלם גדול מסך חלקיו ועבודת צוות היא אחת מאבני היסוד של העשייה שלנו. האווירה המקצועית בבינת והתרבות הארגונית שלה, תומכות בהעצמה הדדית ובהתנהלות נטולת מעמדות ומניירות, מעצימות את גאוות היחידה ואת תחושת ה"ביחד". תחושת המעורבות של העובדים שלנו לא נגמרת רק בהיבט המקצועי. בעידוד מלא של הנהלת החברה הם הופכים שותפים מלאים ביצירת ההוויה הארגונית והחוויה האנושית, לוקחים חלק בהפקת אירועים חברתיים ובעיצוב סביבת העבודה- החברתית והפיזית.

לחשוב בגדול

חדשנות, יצירתיות ויזמות – בבינת אלה הרבה יותר ממילים יפות. זו תפיסת עולם. כחברה דינמית הממשיכה להמציא את עצמה מחדש, אנו מעודדים גם את העובדים לעשות זאת, מעניקים להם קרקע פורייה ליצירתיות ותשתית תומכת ליזמות. מסלולי הפיתוח המקצועי של העובדים, הכוללים גם יציאה שוטפת להסמכות מקצועיות, מאפשרים להם לצמוח, מסייעים להם בהתפתחות האישית שלהם וסוחפים אותם לחשוב בגדול. מבחינתנו זו הדרך. והיא מוכיחה את עצמה כל פעם מחדש.

לחשוב בינת

רוצים להצטרף להצלחה?

לשליחת קורות חיים לחץ כאן
צור קשר
נגישות