חברת בינת הנה אינטגרטור מוביל בשוק בתחום תשתיות המחשוב הארגוניות ועובדת עם היצרנים הגדולים והחדשניים בשוק ה-IT. מגוון התחומים והיצרנים איתם עובדת החברה בשיתוף פעולה מאפשר לצוות ההנדסה והמכירות להתאים במדויק את הפתרון לדרישות ולצרכים של כל לקוח. באמצעות הידע הנרחב של עולמות המחשוב ומעקב מתמיד אחר חידושים טכנולוגיים, בינת מאפשרת ללקוחותיה מגוון רחב של טכנולוגיות בשילוב אינטגרציה מתקדמת בין המוצרים השונים.

תשתיות Data Center מתקדמות

בינת מספקת שירותי עיצוב והטמעה של תשתיות Turn Key Data Center, מסורתיות או מוגדרות תוכנה, מקצה לקצה המשלבים טכנולוגיות Best of Breed. צוות מומחי החברה מספק מענה לכל המשימות המורכבות ביותר בתחום:  שרתים, אחסון, תקשורת, אבטחת מידע, ניהול וניטור, אוטומציה בתפיסה של מחשוב ענן, כולל דגש על המשכיות עסקית, והפחתת עלות התחזוקה הכוללת.

תשתיות מאוחדות – Converged , Hyper Converged

תחום מהפכני וכלכלי בעולם המחשוב המאפשר פשטות תפעולית של ה-Datacenter, גמישות, הדרגתיות ויכולת גידול גבוהות.  בינת מספקת מגוון רחב של פתרונות משני העולמות .
Converged – פתרונות Vblock  (Cisco, EMC)  ופתרון FlexPod (Cisco, Netapp)
Hyper Converged – טכנולוגיות אלו באות ביישומים שונים ומגוונים כגון:

  • VMware VSAN
  • NUTANIX
  • Cisco HyperFlex
  • EMC VxRail (VSAN based) and VxRACK (ScaleIO based)
  • Stratoscale- Managed Openstack

חוות שרתים
עולם השרתים המתקדמים של בינת כולל את מנעד השירותים המלא בתחום, החל משרתי "פיצה" ומארזי שרתים High Density, עד למארזי להב וניהול וניטור מרכזי לשרתי הארגון. בינת ערוכה לספק ללקוחותיה חוות שרתים מותאמות לכל צורך כגון : סביבות BM ליישומי ליבה, מערכות ווירטואליות  HPC, High Density, Big Data, פתרונות לתשתיות Big Data ואנליטיקה.
Big Data ואנליטיקה מהווים יותר ויותר את עמוד השדרה של ארגונים רבים הרואים במידע שברשותם את הנכס המרכזי שלהן. עולמות השיווק והשירות מבוססים כיום על תשתיות ויישומים כגון Hadoop, Splunk, and more. על מנת לאפשר לארגונים מתקדמים את קפיצת המדרגה ההכרחית לניהול כיום, מספקת בינת את הפתרונות המתקדמים ביותר בשוק ופותחת דלתות לעולמות חדשים של ידע ותובנות עסקיות.

מערכות אחסון מתקדמות
בינת עובדת עם מגוון יצרנים המתמקדים בטכנולוגיות החדשות בעולם האחסון (SAN/NAS/Object/Scale Out/SDS) ובתמיכה במערכות כגון Big Data, Containers, NVMe ומערכות All Flash. על מנת לספק ללקוחותיה את השירות האופטימלי בתחום, מערכות האחסון בפורטפוליו האחסון של החברה מציעות פונקציונליות גבוהה בשילוב עם ביצועים מעולים לצד אופטימיזציה מתמדת של נפחי אחסון וגמישות עסקית וטכנולוגית.

הגנה על המידע והמשכיות עסקית
סביבת מחשוב אינה שלמה ללא יכולת הגנה מתקדמת לסביבה בתצורת גיבויים או אתרי DR. לבינת שפע של פתרונות בתחום ההגנה על המידע המשלבים פתרונות מקומיים לצד פתרונות ענן. בתחום ההמשכיות העסקית, בינת תופרת בקלות פתרון מקצה לקצה להפעלת אתרי DR אוטומטיים כולל טיפול בכל הרבדים החיוניים לתהליך: מחשוב, תקשורת, אבט"מ ופתרונות אוטומציה וניטור של תהליכי Failover/Failback.  בינת מציגה פורטפוליו מגוון בתחום על מנת לספק מענה מותאם לכל דרישת הלקוח בהיבט של ביצועים או זמני התאוששות ולכל תקציב.

ענן פרטי ומשולב (Private/Hybrid)

הידע אשר נצבר בבניית הענן הציבורי מאפשר לחברה לשלב את מגוון הטכנולוגיות להקמת ענן פרטי או ציבורי ללקוחותינו, החל מרמת תכנון החומרה עד להטמעת תוכנות הניהול והניטור של סביבת הענן. במסגרת מגוון הפתרונות אותם מציעה בינת, ניתן למצוא פתרונות IaaS, PaaS, SaaS, Infrastructure Automation בתפיסה של אוטומציה וצריכה חופשית מתקדמת.

פתרונות Openstack
בינת מביאה לשולחן שלל של פתרונות בתחום ה- OPEN STACK באופן שונה מן הרגיל. בעזרת טכנולוגיות מתקדמות ביותר, בינת מספקת פתרונות OPEN STACK מנוהלים על ידי טכנולוגיית אוטומציה מבריקה, שמאפשרת ליהנות מ- OPEN STACK בלי להרגיש אותו או את תפעולו. בעזרת טכנולוגיות STRATOSCALE או נוטניקס, ניתן לקבל את הטוב משלושת העולמות :  Hyper converged Infrastructure  ,Open stack automatically Managed ושכבת ניהול ענן פרטי\ היברידי משולבת.

פתרונות ניהול, ניטור, שליטה ובקרה
עבור כל תשתית Data Center, בינת תופרת פתרונות הוליסטיים לניהול, ניטור ותפעול מערכות המחשוב המיוצגות על ידה בכל ארכיטקטורה שתבחר.

צור קשר