Bynet Cloud IL

    1. מגוון שירותי ענן מקומיים על גבי פלטפורמת מולטי-סייט
 

שירותי ענן ישראלים בסביבה זמינה ובטוחה

שירות וניהול יעילים

כספק ענן ציבורי מקומי, תוכלו ליהנות משירותי תמיכה ותפעול מקצועיים של בינת בשפה העברית 24/7. בינת מספקת כלים חיוניים שיעזרו לכם בניהול ומדידת תשתיות הענן: ניהול עלויות, ניהול קיבולת, ניהול ביצועיים, ניהול מדיניות אחודה, ועוד.

מודל עסקי ייחודי

ללקוחות Bynet Cloud IL קל יותר לתכנן תקציב ענן. תוכלו ליהנות ממודל עסקי גמיש המותאם לצרכים שלכם. כמו כן, גובה התשלום ידוע מראש ללא עלויות נסתרות.

IT Workflows
זמין תמיד

כדי שהמערכות שלכם יהיו זמינים תמיד, תכננו את Bynet Cloud IL בקפידה. תשתית הענן בנויה ממוצרים מובילים ונפרסה באתרי דאטה סנטר של בינת בת"א ובירושלים. שירותי הארגון נגישים במהירות גבוה על ידי קווים ייעודיים מקומיים ו/או קווי אינטרנט.

אג'יליות ואלסטיות

הפלטפורמה של ענן בינת מאפשרת לכם לנהל את משאבי הענן על פי הצורך ובזמן אמת ללא הגבלה. על ידי כך תוכלו להאיץ הקמת שירותים חדשים, ללא התחייבות לאורך זמן.

סל שירותי ענן מקיף

בינת מציעה פרוטפליו שלם של פתרונות ענן הכולל: • IaaS, PaaS, FaaS, CaaS • פתרונות המשכיות עסקית, Backup & DR • פתרונות קישוריות ואבטחת מידע

מאובטח ותואם רגולציה

בינת מציעה פתרונות הגנה מתקדמים על בסיס היצרנים המובילים בתחום עבור כל נכסי הארגון, הן בענן והן on-premise. Bynet Cloud IL עומד בדרישות הרגולציה בארץ ומפוקח ע"י רשות אבטחת מידע כמו כן ,תשתית הענן עומדת בתקנים בינלאומיים.

Bynet Cloud IL

מגוון פתרונות מבוססי ענן ציבורי ישראלי

גיבוי והתאוששות מאסון
Business Resiliency שירות ה- Business Resiliency של בינת הוא מהמתקדם מסוגו בישראל וכולל בתוכו: שירות לגיבויים BUaaS, ושירות להתאוששות מאסון DRaaS. שניהם מספקים המשכיות עסקית זמין על כל נכסי הארגון: תשתיות הרשת, אבטחת מידע, אחסון ונתונים. קרא עוד
שירותי אירוח
IaaS & CaaS פתרון תשתית כשירות בענן בינת מאפשר לכם להעביר ולנהל בענן כל סוג תשתית הארגון: Compute, Store, Network, Load Balancing & Security, כמכונה וירטואלית. כאלטרנטיבה יעילה וחסכונית מבחינת צריכת משאבים, שירות CaaS מאפשר הרצת תשתית ב- Containers בסביבת קוד פתוח. קרא עוד
שירותי IaaS
PaaS פלטפורמת PaaS של בינת מפשטת פריסה ותפעול של יישומי הארגון לענן על ידי שירותים כגוןן: תשתית DBaaS, IaC לצורך אוטומציה ואורקסטרציית יישומים בסביבות שונות, וכן, מערכתFaaS מאובטחת לשיתוף קבצים בענן ובסביבה היברידית.
מגוון רחב של פתרונות ענן
Storage as a Service ענן בינת מאפשרת מגוון פתרונות אחסון לכל סוגי הנתונים: Block File ו- Objects. ניתן לקבל רף ביצועיים לבחירתכם החל מהמערכות עתירות ביצועיים (כולל יכולת התחייבות עת ביצועים) ועד ארכוב נתונים בסביבה חסכונית.
multi-cloud support
Multi-Cloud Management בינת מספקת כלים לניהול כל סביבות הענן שלכם - ענן בינת, עננים ציבוריים, עננים פרטיים - כרשת אחת עם פלטפורמה מאוחדת לבקרה, שליטה וניהול בזמן אמת.
שירותים מנוהלים וNOC 24/7
Managed Services מערכות IT דורשת טיפול שוטף בין אם בענן ובין אם באתר הלקוח. אתם יכולים להיעזר בשירותים מנוהלים לענן בינת הכוללים: ניתור ופעולות יזומות, עדכוני חומרה ותוכנה לגרסאות עדכניות, תפעול שוטף, ניהול שינויים, טיפול בתקלות ותחזוקה וכלי אופטימיזציה. קרא עוד

לקוחות ממליצים עלינו

הפתרון שאנחנו חיפשנו זה ... ענן שנותן לנו אפשרות לנהל ולטפל בכל הדברים במקום אחד עם גיבויים, עם שרידות ואפשרות לגשת מכל מקום ומקום... אם זה שינוי נפחי דיסק, אם אנחנו צריכים פתאום שרתים יותר חזקים, הכל קורה בקצב מאוד מהיר, בשניות... ברגע שאתה לוקח שירותים מנוהלים (של בינת) אתה מקבל פתרון שנותן לך מענה מקצה לקצה.

ליאור פופוביץ, סמנכ"ל טכנולוגיות ומערכות מידע, אפיקים תחבורה אפיקים לוגו

פלביו מנטלמאכר, מנהל ענן בינת

Flavio Mantelmacher

Business Unit Manager- Bynet Cloud IL

מאמרים

בינת ונס הכריזו על שיתוף פעולה בהקמת תשתית הענן של Open text בישראל

מנהלי מערכות המידע בארגונים (מנמ"רים) מוצאים עצמם כיום מאותגרים מקצב השינויים בארגון בעקבות המעבר לעולם הדיגיטלי. שינויים רגולטורים, כמויות מידע

"עתיד מחשוב הענן הוא היברידי"

"מגמת הענן ההיברידי תמשיך להיות המגמה המובילה, ובתוכה, תשתיות הענן מהוות את הבסיס להקמתו בחצר הלקוח. בדרך זו מתקבלת תועלת תפעולית: גמישות באספקת שירותים מהירה, מבוססת תוכנה"

העברת קבצים מנוהלת (MFT) – מה זה, למה צריך וכיצד לבחור

רוב המוצרים לניהול זהויות וגישה (IAM) מספקים מידע על זהות המשתמש והרשאותיו. דיווח מידע עומד במרכזן של פעילויות פיקוח (governance) המבוססות על איסוף ראיות את הענקת תוקף מחודש. אך הערך האמיתי של מוצרים אלה טמון באנליטיקה, כלומר ביכולת להבין את "זכאות הפעולה של המשתמש" (entitlements), להבדיל מהרשאת הגישה של המשתמש (authorization)  שיש למשתמש ביחס לשאר הארגון, לעמיתיו ואפילו לארגונים אחרים.

עיניים בענן

האתגרים והסיכונים העומדים בפני מנהלי הארגונים ממשיכים לצמוח מדי יום. מרחב התחרות העולמי גדל בהתמדה, ועימו גם הצורך להקדים את

בין לקוחותינו
אפיקים לוגו
חברת תגבור
צור קשר
נגישות