Bynet Managed Services

שירותי MSP של בינת

בינת מבטיחה שהמערכות והמידע שלכם תמיד יהיו זמינים,
מאובטחים, מגובים וערוכים להתאוששות מאסון

20
שנות ניסיון בשירות מנוהל
98
אחוז שביעות רצון
15
שניות בממוצע למענה ראשון
14
דקות בממוצע לטיפול טכני ראשון

בינת מספקת שירותם מנוהלים לכל סוגי תשתיות הארגון

באתר הלקוח, בענן פרטי, בענן בינת, בעננים ציבוריים ובסביבות היברידיות

תמיכת מומחים במסגרת שירותים מנוהלים של בינת
תמיכת מומחים

אנשי המקצוע של בינת בעלי ניסיון מוכח במענה לצרכי ואתגרי לקוחותינו ודבקים למטרות המוצבים בפניהם לאורך זמן. צוותי המומחים שלנו מוסמכים ברמות הגבוהות ביותר במגוון רחב של טכנולוגיות.

scalable and flexible services
סקיילביליות וגמישות

בעזרת שירותים מנוהלים של בינת, תוכלו לצרוך שירותי IT בהתאם לדרישות העסקיות באמצעות פורטל לקוחות נוח לשימוש

אימוץ מהיר של טכנולוגיות חדשות
אימוץ מהיר של חדשנות

הטמעת טכנולוגיות חדשות דורשת מארגונים להשקיע משאבים במחקר, כוח אדם, הדרכה ותמיכה. שותפות עם בינת מאפשרת לכם להאיץ אימוץ טכנולוגיות חדשות ומהווה יתרון תחרותי לארגון שלכם..

הפחתת סיכונים וטיפול בבעיות לפני שהמשתמשים נפגעים
הפחתת סיכוני הארגון

כל השקעה ב- IT נושאת גם הזדמנות וגם סיכון. במודל שירות מנוהל, בינת לוקחת על עצמה חלק ניכר מהסיכונים כגון: השקעה בטכנולוגיה מתאימה, עמידה ברגולציות והתמודדות עם איומי סייבר.

בקו אחד עם חברות ענק
בקו אחד עם חברות ענק

שירות מנוהל של בינת מאפשר לארגונים בינונים וקטנים ליהנות מקדמת הטכנולוגיה, מומחיות ורמת שירות שרק חברות הענקיות במשק יכולות להרשות לעצמם.

שליטה בעלויות ה- IT
שליטה בעלויות

תפעול מערכות IT דורשים משאבים רבים ומומחיות יקרה. במסגרת שירות מנוהל, בינת מספקת תפעול שוטף במתודולוגיית ITIL וצוותי מומחים זמינים לשירותכם בעלות-תועלת משתלמת.

מגוון שירותים מנוהלים של בינת

infrastructure
Managed Infrastructure בינת מספקת שירותי ניהול ותפעול לתשתיות מחשוב הארגון הכוללים: ניהול שרתים פיזיים ווירטואליים, ניהול משאבי אחסון, עדכוני גרסאות ו- patches, בדיקות יומיות, ניהול תמיכה וטיפול באירועים, ניהול תצורה ושינויים, ניהול ביצועיים, ניהול קיבולת המשאבים.
computer support
Managed End User Support בינת מספקת שירות למשתמשי קצה. השירותים כוללים: ניהול תחנות עבודה כולל: מערכות הפעלה ודרייברים, עדכוני גרסאות ו- patches, ניהול EPP, ניהול תמיכה וטיפול באירועים, ניהול גיבויים לתחנות עבודה, ניהול MS365 ו- AD, ניהול Mobile Device Management.
Managed Networking בינת מספקת שירות מנוהל לרשתות WAN של הארגון. השירות כולל: שירותי NOC, ניהול רכיבי התקשורת, עדכוני גרסאות ו- patches, ניהול תצורה ושינויים, ניהול ביצועיים.
cyber security
Managed Security בינת מספקת ניהול ותפעול לתשתיות אבטחת מידע בארגון הכוללים: שירותי SOC/SIEM, רכיבי אבטחה: FW, WAF, NAC, EPP, DDOS, עדכוני גרסאות ו- patches, צוות התערבות לאירועי אבטחת מידע, ניהול שינויים, ניהול בקרת גישה וזהויות, ביצוע בדיקות תקופתיים כגון: Vulnerability Assessments.
Managed Resiliency בינת מספקת שירות מנוהל להמשכיות עסקית של הארגון הכולל: ניהול גיבויים לכל סוגי המידע של הארגון, ניהול תהליכי התאוששות מאסון, הן בתרגול והן באירועים עצמם.
Managed DevOps בינת מספקת שירותים לניהול תהליכי פיתוח ותפעול בארגון. השירותים כוללים: ניהול וניטור אפליקטיבי, ניהול ותפעול סביבות פיתוח ובדיקות, ניהול סביבות Kubernetes, הכנת תבניות אוטומציה לפריסת משאבים.

לקוחות ממליצים עלינו

כל נושא ה- IT הוא לב ליבה של העסק. כמנכ"ל שרוצה לרוץ קדימה... חשוב לי לפחות בגזרה של ה- IT שיש לי גוף שהוא רציני. מאז שהתחברנו ל- MSP (של בינת)... אני פנוי לעשות דברים שהם החשובים להתפתחות העסקים. אני מצאתי ספק שנותן לי אפשרות לרוץ.

יובל בראון, מנכ"ל ובעלים משותף מב"ס סוכניות ספורט

לקוחות ממליצים עלינו

זה חבילה שנותנת לך תמיכה לכל התחומים - תקשורת, אבטחת מידע, שרתים, סטורג', ביצועים... אנחנו לא צריכים להתעסק עם השרתים. הם מבצעים בדיקות פרואקטיביות... בשורה התחתונה זה מונע תקלות. העבודה עם בינת נותנת שקט.

שלמה גודסי, סמנכ"ל מערכות מידע, חברת תגבור חברת תגבור

שלמה גודסי סמנכ"ל תגבור ממליץ על שירותים מנוהלים של בינת

לקוחות ממליצים עלינו

הפתרון שאנחנו חיפשנו זה ... ענן שנותן לנו אפשרות לנהל ולטפל בכל הדברים במקום אחד עם גיבויים, עם שרידות ואפשרות לגשת מכל מקום ומקום... אם זה שינוי נפחי דיסק, אם אנחנו צריכים פתאום שרתים יותר חזקים, הכל קורה בקצב מאוד מהיר, בשניות... ברגע שאתה לוקח שירותים מנוהלים (של בינת) אתה מקבל פתרון שנותן לך מענה מקצה לקצה.

ליאור פופוביץ, סמנכ"ל טכנולוגיות ומערכות מידע, אפיקים תחבורה אפיקים לוגו

לקוחות ממליצים עלינו

חברת סמיקום עובדת עם בינת כבר קרוב לעשרים שנים. לאורך שנות עבודתנו המשותפות זכינו לקבל שירות מקצועי איכותי וברמה הגבוהה ביותר מכלל המחלקות בהן: שירותים מנוהלים, מחשוב, תקשורת, יישום, אבטחת מידע ומכירות. המענה המהיר, הזמינות והיחס המקצועי הינם יוצאי דופן ביעילותם, מה שנוסך בארגון ואצלי כמנמ"רית הארגון בטחון מקצועי והמשכיות עסקית, שיש על מי לסמוך, וכי יש מי שדואג לשיפור ותחזוקת מערכות המידע של החברה. תודתי המקצועית והאישית נתונה למנכ"ל החברה, אלון בן צור ולסמנכ"ל עוז יעקבי ולכל הצוות המלווה שלי."

מלכה אמיר, מנמ"ר semicom logo

מלכה מאיר מנמ"ר סמיקום

Shlomi Terry Manager of Bynet MSP Services

Shlomi Terry

MSP Business Unit Manager

מאמרים

בין לקוחותינו
חברת תגבור
אפיקים לוגו
קשה האגודה למען הקשיש
חברת מקסימה
צור קשר
נגישות