פתרון האוטומציה של ניהול סביבה היברידית (מרובת עננים)

פתרון האוטומציה של הכל (one Automation) עבור סביבות ענן, מאיצה את הפריסה וניהול של שירותי יישומים, שיפור זריזות עסקית ויעילות תפעולית. היכולות הבאות מעצימות את ה- IT להפגין באופן מובהק ובמהירות את הערך של פריסת תשתית ענן אוטומטית לפי דרישה.

פונקציונליות מובנית ייעודית -האוטומציה עבור סביבות ענן נבנתה במטרה לאפשר פתרון מוכח ארגונית, עבור הפצה והמשכיותניהול שירותי ענן פרטיים והיברידיים, המבוססים על מגוון רחב של הטמעות ופריסות שימושים בארגונים שונים בעלי סביבות עבודה מהתובעניות ביותר בעולם.

שליטה וניהול אישיים, ממוקדי עסקים:  עסקי מודע – לאפשר למנהלי IT ליישם דרך משלהם לעשות עסקים מול תשתיות ענן, מבלי לשנות תהליכים ארגוניים או מדיניות. ארגונים זוכים ביכולת להשיג את הגמישות הדרושה ליחידות העסקיות מתוך הבנה לצורך  להיות שונה ברמות שירות, מדיניות ותהליכי אוטומציה, בהתאם
לצורכיהם.

אספקה ניהול של שירותי יישומים -האצת יישום הפריסה על ידי ייעול התהליך על ידי ביטול שכפול של עבודה באמצעות רכיבים לשימוש חוזר.

אספקת תשתית וניהול מחזור החיים–  להפוך את הפריסה מקצה לקצה של תשתית מרובת ספקי, פירוק איים ארגוניות פנימיים המאטים את אספקת שירותי ה- IT.

  •  ניתן להרחבה על פי דרישה – אוטומציה אחת עבור ענן מספקת קשת מלאה של הרחבת אפשרויות להעצמת אנשי IT כדי לאפשר, להתאים ולהרחיבאת הענן שלהם לעבוד בתוך התהליכים הקיימים כבר בתשתית ה- IT הקיימת, ובכך למנוע התקשרויות שירות יקר תוך הפחתת הסיכון.

 מה אנחנו מקבלים בהטמעת המערכת:

שירות עצמי פשוט – קבל גישה לפי דרישה אל תשתית אישית ושירותי  יישום.

ביצוע אוטומטי של שירותים – להפוך את מתן השירות מקצה לקצה, ניהול תשתיות ומימושי שירותי יישום בתשתיות, כלים ותהליכים קיימים.

פריסת יישומים – הקצאה וניהול של יישומים או הרצות עצמאיותלפלטפורמות כשירות באמצעות רכיבי יישום out-of-the-box ומוכנותלפתרונות צד שלישי הזמינים ב Automic market place.

ניהול ענן מאוחד – התאמה בצורה חלקה של ספקי ענן רבים פרטיים, ציבוריים ועננים היברידיים. בניית השירות פעם אחת ופריסה בכל מקום.

מדיניות מבוססת ניהול – וידוא שכל משתמש מקבל את צורכי המחשוב בגודל הנכון, משאב או יישום ברמת השירות הנכון עבור העבודה שהם צריכים לבצע.

פלטפורמת אוטומציה גמישה – התאם אישית במהירות והרחב באופן מקיף,פונקציונליות מובנית במטרה לענות על צרכי IT ייחודיים ועסקיים.

  •  שיפור זמנים כערך מוסף – העצמת ה- IT כדי להפוך את המחשוב הקיים למשאבי תשתית או פלטפורמה ניתנת להרחבה כשירות בימים ספורים, באמצעות השקעות IT קיימות ומדיניות עסקית ותהליכי IT ותהליכים עסקיים מבוססים.

צור קשר
נגישות