Bynet Audio & Video Solutions

בינת מציעה שלל פתרונות Audio & Video בטכנולוגיות מתקדמות של יצרנים מובילים, תוך התאמה מדויקת של המוצרים לצרכי הלקוחות. בעידן הטכנולוגי של היום קשת הצרכים מתרחבת והמורכבות עולה בהתאם, עם מגמה הולכת וגוברת של עבודה מחוץ למשרד, עבודה עם לקוחות מרוחקים, לימוד מרחוק, פרסום ושיווק פנים וחוץ ארגוני, פשטות הפעלה של מערכות מורכבות, העברת מידע תוך וחוץ ארגוני באמצעות וידאו, וכך הלאה.

127
לקוחות בישראל
136
אלף שלוחות בישראל
38
אנשי תמיכה בפתרונות Audio Video
10
שנים נבחרה כטכנולוגיה המובילה

פתרונות Audio & Video

Smart room
חדרים חכמים בינת מציעה מגוון פתרונות AV לחדרי ישיבות, כיתות, אולמות, קפיטריות, חדרי מנהלים, PHONEBOOTH, חדרי הנהלה, המבוססים על יצרני ה-AV המובילים בשוק ובכלל זה Extron ,Crestron ו-Atlona. פתרונות בינת המבוססים על יצרנים אלו כוללים את כל תשתית המיתוג הקלאסית של Audio/Video דיגיטליים, Control לשליטה על מרכיבי החדר ורכיבים חיצוניים כגון חשמל חכם, בקרת מזגנים, ממירי טלוויזיה ועוד. בינת נותנת מענה אופטימלי לחדרים אלו תוך התחשבות בתשתיות הקיימות של הלקוח, אילוצי תשתית קיימת (כגון עבודה עם Zoom או תאימות למערכת שליטה ובקרה קיימת באתר וכו').
וידאו קונפרנס
Video Conference בינת מציעה מגוון מוצרי Unified Communication ובהם Video Conference המאפשר לארגונים לשפר את התקשורת בין עובדיהם ואת השירות הניתן ללקוחותיהם באמצעות שיחות וידאו מכל מכשיר ובכל זמן על כל תשתית נפוצה בשוק, כגון WEBEX, ZOOM, SFB וכו'. הפתרון משלב בין כל התקני הוידאו של המשתמש – טלפון וידאו שולחני, טלפון נייד, טאבלט, מערכות וידאו אישיות ומערכות Telepresence (טכנולוגיות המדמות אצל המשתמש את התחושה שהוא נמצא למעשה במקום אחר), היוצרים סביבה חדשה של תקשורת אישית מתקדמת וזמינה לצד חווית משתמש ייחודית ואיכותית.
Digital Signage
Digital Signage שילוט דיגיטלי משמש כיום כאחת מהטכנולוגיות המובילות בעולם המולטימדיה לעסקים ולחברות הפרסום. הטכנולוגיה מאפשרת הפצת תוכן, מידע שיווקי ומידע ארגוני בצורה פשוטה, מאובטחת ונוחה לעסקים המעוניינים להגיע לחשיפה מקסימלית. בתחום זה מגוון רחב של פתרונות המאפשרים העברת מידע אל מסך בודד ועד מאות ואלפי מסכים הפזורים בארץ ובעולם. חברת בינת תקשורת משווקת מספר פתרונות מתקדמים בתחום, מבוססי "ענן בינת" או On Premise, כדוגמת חברת Appspace וחברת Brightsign וכן פתרונות מובנים במסכי Samsung ו-Philips.
organizational vod
VOD ארגוני בינת מתמחה באספקת מגוון פתרונות וידאו, הן בשידור חי והן בשידורים מאורכבים (שידורים מהארכיון) על פי דרישה. מערכות וידאו ארגוניות הגיעו לבשלות וכוללות יכולות ותכונות המתאימות לכלל הארגונים וניתן להתאם אותם לצרכי הארגון על פי גודלו, מבנהו, מבנה הרשת שלו, יצרני התוכן וכמות התוכן אותו נדרש לנהל. הפתרון של בינת מבוסס על יצרנים מובילי שוק בטכנולוגיה זו, המאפשרים ניהול תוכן וידאו ארגוני בסגנון YouTube למנהלי הידע בארגון, תיעוד כלל הוידאו הארגוני ומידע נלווה רלוונטי המתאר אותו. בנוסף המערכת מספקת כלי עריכה בסיסים המאפשרים שימוש מלא, מקצה לקצה, מתוך הפלטפורמה מבלי להזדקק למערכות עריכה "כבדות".
IP video streaming לאירגונים
IPTV - Video streaming בינת משיקה את העידן הבא של צריכת וידאו בשידור חי ועל פי דרישה. המערכת, אשר פותחה ע"י בינת, מאפשרת ללקוח לקבל שירותים מנוהלים מקצה לקצה, מערכת לניהול תכני הוידאו, Live encoders, Cloud Transcoding System, ניהול משתמשי קצה, DRM, ניהול פרסומות, Cloud Video Recording, מערכת להפצת תכנים, אנליזה וסטטיסטיקות של הצפייה בוידאו וממשקי צפייה למשתמשי הקצה. חברת בינת מספקת שרותי הזרמת וידאו, Streaming Media over IP, שידורים חיים ועל פי דרישה למגוון רחב של מכשירים, Smart phones, Tablets, PC, STB. המערכת מותקנת על הענן החדש של בינת ומחוברת לכל ספקי האינטרנט בישראל וגם ל-Global CDN's בעולם.
webex-board-drawing
פתרונות תצוגה ושליטה בעידן הטכנולוגי של היום גם חדרי הישיבות והאולמות עוברים מהפכה - מסכי מגע במקום לוח מחיק, מסכי לד גדולים במקום מקרנים בחדרים קטנים, מקרנים משוכללים ואיכותיים לחדרים גדולים, מערכות שמע עם איכות גבוהה במיוחד, מערכות תאורה מיוחדות המותאמות לכל מצבי השימוש בחדר וכו', וכל זאת תוך אפשרות תפעול ושליטה קלה מאוד על ידי משתמשי הקצה, ללא צורך בידע טכנולוגי מוקדם.
control room
חדרי בקרה ומרכזי שליטה לבינת מגוון פתרונות לחדרי הבקרה בארגון (חמ"ל אבטחה, SOC, NOC, מרכז בקרה, מוקד טלפוני וכו') הכוללים טכנולוגיות KVM מתקדמות, מערכות Video Wall Proccesing, קירות תצוגה וריהוט פונקציונאלי. חברת בינת מתמחה בתכנון, מימוש והטמעת פתרונות AV לחדרי הבקרה מעמדת העבודה ועד קיר התצוגות ומערכות הקלטת האווירה והתחקור, תוך שימת דגש ותכנון מוקפד לסביבת עבודה נקייה בה קיים "רק מה שהמשתמש צריך". בינת מתבססת בטכנולוגיית ה-KVM לשוק האזרחי והביטחוני עד רמת mission critical על יצרן מוביל בתחום, חברת G&D. המערכת מאפשרת חווית משתמש אינטואיטיבית ופשוטה אל מול עשרות מקורות מחשב או וידאו בגישה ממודרת, יכולות שיתוף מסכים בין עמדות (Push / Pull מ/אל עמדות עבודה או קיר התצוגה), שיתוף עכבר, השתלטות על מחשב לפי רמת הרשאה, מנגנוני שרידות מובנים מרמת המחשב הבודד ועד ליבת המערכת.
Video analytics
Video Analytics טכנולוגיות מתקדמות לניתוח וידאו בזמן אמת, המאפשרות זיהוי פנים, הכנת תיק תחקיר, זיהוי עצמים נייחים או ניידים בזמן אמת, זיהוי אלימות וכו' תוך מתן התראות בעת הצורך.

מדוע לבחור בפתרונות ה-Audio & Video של בינת?

בינת מספקת ללקוחותיה מערכות וידאו עדכניות העונות על שלל צרכי הארגון, תוך התאמה של כל פתרון טכנולוגי לצרכי הלקוח המדויקים והייחודיים.

מובילות בתחום
ניתוח צרכים

המומחים בחטיבת ה- Audio & Video בבינת יסייעו לכם לזהות את הצרכים הייחודיים של הארגון ולהתאים עבורכם את הפתרונות הנכונים והמתקדמים ביותר

פתרונות ענן גלובלי ציבורי של בינת
תכנון הפתרון

המומחים של בינת יבנו ויתכננו עבור הארגון את הפתרונות החדשניים, המקיפים ביותר והמותאמים ביותר עבורו

חדשנות טכנולוגית

בבינת אנו מקפידים תמיד להיות צעד קדימה בחדשנות ולכן תוכלו להיות בטוחים שאתם נהנים מהפתרונות המתקדמים ביותר בתחום ה- AUDIO & VIDEO

אתכם לאורך כל הדרך

כל לקוח מלווה ב-Account Manager מקצועי ומומחה בתחומו אשר מלווה את הארגון לכל אורך הדרך ונותן מענה לכל הצרכים

מגוון רחב של פתרונות ענן
שותפות אסטרטגית

בינת שומרת לאורך שנים על קשרים עסקיים ומקצועיים מול היצרנים המובילים בשוק, תוך הקפדה על הכשרות והסמכות ברמות הגבוהות ביותר

חברת בינת עמדה בהבטחה שלה בצורה מקצועית, שירותית ובעצם נותנת לנו שירות 24/7

דרור פריגוזין, מנהל מחלקת תשתיות המחשוב

תחומי התמחות

גופים עסקיים טכנולוגיות מתקדמות לניתוח וידאו בזמן אמת, המאפשרות זיהוי פנים, הכנת תיק תחקיר. הווידאו בעולם העסקי מביא לשיפור ביכולות וידע העובדים זאת תוך כדי חסכון בזמן ונסיעות עבור הדרכתם, חסכון בנדל"ן המיועד עבור מרכזי/חדרי הדרכה. הגדלת שביעות רצון הלקוחות והשותפים. בתוך כך: תקשורת ארגונית- יישומים לקיום פגישות חברה (בעיקר בחברה עם סניפים מרובים), מצגות בכירים, הודעות הנהלה, הודעות לעיתונות ועוד. קידום עובדים: הדרכות, לימוד א-פורמלי, היכרות לעובדים חדשים, תיעוד ושימור ידע ארגוני. שיווק ופרסום- הדרכת מכירות, וובינרים, השקת מוצרים. שירות לקוחות- שאלות ותשובות בווידאו, הדגמות מוצרים, הדרכת תפעול ותיקון תקלות. הדרכת לקוחות/שותפים- הדרכה עבור הסמכות לקוחות ושותפים, זיהוי עצמים נייחים או ניידים בזמן אמת, זיהוי אלימות וכו' תוך מתן התראות בעת הצורך.
מוסדות לימוד כיום הווידאו במוסדות הלימוד הנו אחד מהכלים העיקריים עבור התלמידים ובחלק ממוסדות הלימוד הנו רכיב קריטי בהעברת הידע. בינת מציעה את היישומים הבאים בתחום: מערכות לימוד מרחוק. צפייה בהרצאות. צפייה בחלקים ספציפיים להעמקת ההבנה והידע. עצירת הווידאו לשם קריאה והבנה של הנרשם על הלוח או במצגת. האטת הווידאו עבור מרצה המדבר מהר או האצת הווידאו עבור מרצה המדבר לאט.
מגוון יישומי ווידאו לכל דרישה בינת מספקת ללקוחותיה מערכות וידאו עדכניות המאפשרות את היישומים הבאים: הקלטות, לכידת ויצירת תכנים: תכנים מאולפני הקלטה ייעודיים הקלטה מכיתות לימוד באמצעות חומרה ייעודית הקלטה עצמאית באמצעות הקלטת מסך מחשב ומצלמת Webcam ניהול התוכן, הרשאות, עריכה וניתוח מרכזיים: פורטל ליצרני תוכן המאפשר לנהל את התכנים אותם יצרו קטלוג התכנים – הוספת מטה-דאטה, תגיות ושיוך לערוצי תוכן הרשאות – כולל יכולות SSO עריכת תכנים מבוזרת ידידותית למשתמש: עריכת הווידאו, הוספת שקפים מסונכרנים והוספת כתוביות ניתוח שימוש במערכת.

וובינרים בעולמות ה- Audio & Video

מאמרים

בין לקוחותינו
צור קשר
נגישות