שירותי גיבוי בענן והמשכיות עסקית מבית בינת

שירותי גיבוי בענן, המשכיות עסקית והתאוששות מאסון

שירותי גיבוי בענן והמשכיות עסקית של בינת מאפשרים התאוששות מאסון במהירות

Bynet BUaaS and DRaaS

שירותי גיבוי בענן והתאוששות מאסון המתקדמים מסוגם בישראל

Bynet Backup as a Service
Backup as a Service

שירות הגיבוי בענן BUaaS מגבה נתונים באופן אוטומטי ומוצפן לענן. בעזרת ממשק ניהול ידידותי, תוכלו להגדיר את מדיניות הגיבוי על פי רגולציה וצרכיי הארגון. המידע זמין לשחזור בכל זמן.

DR as a Service
DR as a Service

שירות DRaaS מאפשר רציפות והמשכיות עסקית של הארגון על ידי התאוששות אפליקטיבית מאסון באמצעות מעבר לאתר חלופי במקרה של חירום. מדובר במעטפת שירותי DR הכוללת מערכת אחודה לניהול כל מרכיבי ה-IT הכלולים בתכנית ה- DR.

Secure and Scalable Business Resilience as a Service

Any Data, Anywhere, Anytime

business resiliency for any data
Any Data שירותי גיבוי בענן DRaaS & BUaaS של בינת מאפשרים שכפול כל סוגי המידע למיניהם, בין אם מדובר בסביבה פיזית או וירטואלית, וכן גיבוי נתוני קונפיגורציית תשתית ה-IT שלכם.
business resiliency anywhere
Anywhere שירותי גיבוי בענן מבית בינת מאפשרים לכם לבחור מהו יעד הגיבוי ו/או התאוששות מאסון: בענן פרטי, בענן בינת בארץ, באחד העננים הציבוריים בחו"ל או בסביבה היברידית.
business resiliency any time
Any Time בינת מספקת הגנת נתונים רציפה למגוון יישומים העסקיים. שכפול נתונים מתבצע רק כאשר מתרחש שינוי ועל ידי כך מתאפשר שחזור במרווחי התאוששות מאסון האורכים שניות בלבד.
Managed Services for DR and Backup

Managed Services

שירות מנוהל ושירות עצמי

בינת מספקת ממשק לשירות עצמי לניהול והפעלה של כל מערך ה- Business Resilience. תוכלו להיעזר בשירות מנוהל לתמיכה בתהליך המשכיות עסקית הכולל: הגדרת נוהלים בהתאם למדיניות החברה, ביצוע בדיקות יומיות, בדיקות שחזור תקופתיות ויזומות וביצוע תרגילים.

בעת משבר בינת מבטיחה שנהיה שם אתכם עם כוח אדם זמין ומקצועי.

לקוחות ממליצים על שירותי DR ושירותי גיבוי בענן מבית בינת

בהיותנו חברת השקעות נדרשנו בין היתר לפתרון גם בנושא המשכיות עסקית. בבינת מצאנו מגוון אפשרויות טכנולוגיות לקבלת סביבת עבודה הישרדותית, זאת לצד שירות מקצועי ואנושי ברמה מקצועית גבוהה. אנחנו מקבלים מבינת דוחות ביצוע, דיווחים על מוכנות ופלטפורמה לביצוע תרגילי DR תקופתיים. יחד עם בינת בנינו תיק שירותי DR, כולל מקרים ותגובות, למגוון תרחישים שונים.

שי ברווברמן

בית ההשקעות איילון משתמש בשירותי המשכיות עסקית וגיבוי בענן מבית בינת

מדוע שירותי גיבוי בענן מבית בינת מתאימים לארגון שלך?

בינת מובילה את תחום ה-IT ותקשורת המחשבים בישראל
מובילות בתחום לבינת ותק של יותר מעשור במתן שירותי גיבוי בענן והתאוששות מאסון. מהנדסי החברה המנוסים יילוו אתכם בכל שלבי התהליך החל מתכנון ועד ליישום. תשתית בינת לשירותי המשכיות עסקית נבנתה על בסיס פתרונות המובילים והמוכחים בשוק.
בינת מציעה כלי ניהול אחוד כחלק משירותי גיבוי בענן והתאוששות מאסון
כלי ניהול אחוד בינת מספקת ממשק פשוט ואחוד המאפשר ניהול, ניטור והפעלה של שירותי DR, התאוששות מאסון והמשכיות עסקית עבור סביבות מסורתיות ומודרניות כאחד.
שירותי גיבוי בענן והמשכיות עסקית מסייעים לארגון לחסוך בעלויות.
חסכון משמעותי בהשוואה לשירותי DR מסורתיים, שירותי הגיבוי בענן וההמשכיות עסקית מבית בינת מאפשרים חיסכון משמעותי בכל העלויות כגון: ציוד, כוח אדם, מיקום, אנרגיה, ועוד.
צור קשר
נגישות