שירותי המשכיות עסקית של בינת

שירותי גיבוי בענן והתאוששות מאסון

שירותי המשכיות עסקית וגיבוי בענן של בינת מאפשרים התאוששות מהירה מאסון

Bynet BUaaS and DRaaS

שירותי גיבוי והתאוששות מאסון המתקדמים מסוגם בישראל

Bynet Backup as a Service
Backup as a Service

שירות BUaaS גיבוי בענן של בינת מגבה נתונים באופן אוטומטי ומוצפן לענן. בעזרת ממשק ניהול ידידותי, תוכלו להגדיר את מדיניות הגיבוי על פי רגולציה וצרכיי הארגון. המידע זמין לשחזור בכל זמן.

DR as a Service
DR as a Service

שירות DRaaS מאפשר המשכיות ורציפות עסקית של הארגון על ידי התאוששות אפליקטיבית מאסון לאתר חלופי במקרה של חירום. הפתרון כולל מערכת אחודה לניהול כל מרכיבי ה-IT הכלולים בתכנית ה- DR.

Secure and Scalable Business Resilience as a Service

Any Data, Anywhere, Anytime

business resiliency for any dataa
Any Data שירותי גיבוי בענן DRaaS & BUaaS של בינת מאפשרים שכפול כל סוגי המידע למיניהם, בין אם מדובר בסביבה פיזית או וירטואלית, וכן גיבוי נתוני קונפיגורציית תשתית ה-IT שלכם.
business resiliency for any wherea
Anywhere פתרון גיבוי בענן של בינת מאפשר לכם לבחור מהו יעד הגיבוי ו/או התאוששות: בענן פרטי, בענן בינת בארץ, באחד העננים הציבוריים בחו"ל או בסביבה היברידית.
Any Time בינת מספקת הגנת נתונים רציפה למגוון יישומים העסקיים. שכפול נתונים מתבצע רק כאשר מתרחש שינוי ועל ידי כך מתאפשר שחזור במרווחי התאוששות של שניות בלבד.
Managed Services for DR and Backup

Managed Services

שירות מנוהל ושירות עצמי

בינת מספקת ממשק לשירות עצמי לניהול והפעלה של כל מערך ה- Business Resilience. תוכלו להיעזר בשירות מנוהל לתמיכה בתהליך המשכיות עסקית הכולל: הגדרת נוהלים בהתאם למדיניות החברה, ביצוע בדיקות יומיות, בדיקות שחזור תקופתיות ויזומות וביצוע תרגילי.

 

בעת משבר בינת מבטיחה שנהיה שם אתכם עם כוח אדם זמין ומקצועי.

לקוחות ממליצים עלינו

בהיותנו חברת השקעות נדרשנו בין היתר לפתרון גם בנושא המשכיות עסקית. בבינת מצאנו מגוון אפשרויות טכנולוגיות לקבלת סביבת עבודה הישרדותית, זאת לצד שירות מקצועי ואנושי ברמה מקצועית גבוהה. אנחנו מקבלים מבינת דוחות ביצוע, דיווחים על מוכנות ופלטפורמה לביצוע תרגילי DR תקופתיים. יחד עם בינת בנינו תיק DR, כולל מקרים ותגובות, למגוון תרחישים שונים.

שי ברווברמן

למה שירותי גיבוי בענן של בינת

מובילות בתחום
מובילות בתחום לבינת וותק של יותר מעשור במתן שירותי גיבוי והתאוששות מאסון. מהנדסי החברה המנוסים יילוו אתכם בכל שבלי התהליך החל מתכנון ועד ליישום. תשתית בינת לשירותי המשכיות עסקית נבנתה על בסיס פתרונות המובילים והמוכחים בשוק.
customer experience
כלי ניהול אחוד בינת מספקת ממשק פשוט ואחוד המאפשר ניהול, ניטור והפעלה של שירותי התאוששות מאסון והמשכיות עסקית עבור סביבות מסורתיות ומודרניות כאחד.
חסכון משמעותי בהשוואה לפתרון DR מסורתי, פתרונות בינת לגיבוי והמשכיות עסקית בענן מהווים חיסכון משמעותי בכל העלויות כגון: ציוד, כוח אדם, מיקום, אנרגיה, ועוד.
צור קשר
נגישות