צרו קשר תנו פידבק

בינת גאה להציג: הענן הריבוני הראשון בישראל

היקף הנתונים שנוצרים ומאוחסנים מדי יום ושעה הוא אסטרונומי. הצורך לשמור עליהם מוגנים מפני איומי סייבר ודליפות מידע נעשה חשוב ומורכב מאי פעם. משום כך, בצד הפלטפורמות הגלובליות המופעלת על ידי חברות זרות, עוד ועוד מדינות מבינות את היתרונות שבהקמת תשתית מחשוב ענן משלהן – ענן ריבוני (Sovereign Cloud).

הענן הריבוני הראשון בישראל, פרי שיתוף פעולה של בינת ו-VMware, שומר את הדאטה בארץ, מופעל ונשלט על ידי גורמים ישראלים וכפוף אך ורק לחוקי המדינה. המטרה: להבטיח מקסימום הגנה ורציפות תפקודית.

הענן הריבוני מספק לסוכנויות ממשלתיות, ספקי תשתיות קריטיים וארגונים נוספים שירותי אחסון ועיבוד נתונים, בחלקם מסווגים ורגישים במיוחד, ללא חשש מזליגה לגורמים זרים.

לתיאום שיחת ייעוץ

הענן הריבוני של בינת ו-VMware – כל היתרונות שחיפשתם

לתיאום שיחת ייעוץ ללא התחייבות

מנהל שירותי ענן ריבוני

פלביו מנטלמכר

מנהל יחידה עסקית (BU) ענן בינת

החל את עבודתו בבינת בתחום הנדסת המערכת בפרויקטים משולבים ומורכבים בארץ ובחו"ל, תקופה שבה רכש ידע נרחב בתחומים הטכנולוגיים השונים וניהל צוות מהנדסים. משם התקדם לתפקיד ה-CTO של החברה, עם אחריות על הכנסת מוצרים חדשים בארגון והסכמי שיתופי פעולה. לצד זאת, ניהל תהליכים עסקיים למכירות של פתרון ייעודי של בינת ללקוחות בחו"ל בתחומי הרכבות והמטרו. כיום מנהל את היחידה העסקית של ענן בינת, כולל מכירות, תכנון והתרחבות של תשתיות ענן, הטמעת שירותים חדשים ועוד.

גם אתם יכולים להיות בענן הריבוני הראשון בישראל!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם